سفر به روستای آلمانی رشت طبیعتی بی نظیر و زیبا

روستای آلمانی در شهرستان رشت واقع شده است در ادامه با این روستا آشنا شوید

رشت یکی از زیباترین و سرسبزترین شهرهای ایران می باشد و دارای جاذبه های گردشگری زیادی است در این شهرستان روستایی به نام آلمان وجود دارد که این روستا دارای یک میدان و چند فروشگاه و یک مسجد است دارای زمین های کشاورزی و باغ های فراوانی می باشد جمعیت این روستا ۴۰۰ نفر می باشد و دارای آب و هوای بسیار مناسب می باشد در ادامه با روستای آلمانی رشت آشنا شوید و تصاویری از این روستای سرسبز شهرستان رشت را در نیک صالحی مشاهده کنید

سفر به روستای آلمانی رشت

روستای آلمان واقع در شمال ایران در حاشیه شهرستان رشت قرار دارد. پس از گذشتن از روستای پستک و در انتهای دیوار فرودگاه رشت به روستای آلمانکه منطقه ایخوش آب و هوا می باشد می رسیم. روستای آلمانی رشت دارای یک میدان و چند فروشگاه و یک مسجد می باشد.

منطقه ای است آرام که از باغ ها و زمین های کشاورزی احاطه شده است. روستای آلمانی رشت از طریق جاده ای آسفالته به روستای پستک و محله گلسار رشت متصل می باشد. و راه های روستایی آن را به اتوبان رشت به انزلی و مناطق و روستاهای اطراف متصل می کنند. جمعیت روستا حدود ۴۰۰ نفر می باشد که برخی از این افراد ساکنین دائم روستا نمی باشند و صرفاً بدلیل خوش آب و هوا بودن منطقه اقدام به ساخت ویلا در آن منطقه کرده اند.

روستای آلمان واقع در شمال ایران در حاشیه شهرستان رشت قرار دارد.

هتل الماس بندر انزلی | Almas Hotel هتل سه ستاره الماس بندر انزلی در سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. این هتل دارای ۳۴ اتاق است. در سال ۹۵ امکانات این هتل به روز رسانی شده است. این هتل فاصله نزدیکی با ساحل دریای خزر دارد، به همین خاطر گردشگران می توانند از چشم انداز دریا در برخی اتاق لذت ببرند.

جمعیت روستا حدود ۴۰۰ نفر می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =